اخبار برگزیده :
سه شنبه : ۲۹ آبان ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار ویژه» تکاب » عملیات گازرسانی به ۲۸ روستاهای بخش تخت سلیمان با حضور نماینده مجلس
تاریخ انتشار شنبه ۴ دی ۹۵ - ۱۳:۰۶

عملیات گازرسانی به ۲۸ روستاهای بخش تخت سلیمان با حضور نماینده مجلس

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز: باحضور نماینده مردم میاندوآب وشاهیندژ و تکاب و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و اهالی روستاهای همجوار کلنگ گاز رسانی به ۲۸ روستای تخت سلیمان به زمین زده شد.

۵۳۴۵۴۳۵۳۵۳
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر همایون هاشمی، در آیین کلنگ زنی عملیات گازرسانی به ۲۸ روستای بخش تخت سلیمان با حضور نماینده مردم میاندوآب وشاهیندژ و تکاب در مجلس و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

نماینده مردم میاندوآب وشاهیندژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی در آیین کلنگ زنی این پروژه گفت: طرح گازرسانی به ۲۸ روستای بخش تخت سلیمان با ۲۸ میلیارد تومان اعتبار اولیه اجرا می‌شود.

نماینده مردم میاندوآب و شاهیندژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با اجرای عملیات گازرسانی در این روستاها ۳۴۵۰ خانوار روستایی تکابی صاحب گاز خانگی میشوند.

هاشمی ابراز امیدواری کرد که تا سال آینده بتوانند این طرح به بهره برداری برسه و به نوبت مشعل گاز در روستاها روشن بشود.

photo_2016-12-22_15-00-36

دگتر هاشمی ضمن تاکید بر همکاری مردم در اجرای این طرح عنوان داشت: با انتخاب تکاب به عنوان شهر پایلوت اقتصاد مقاومتی، موجبات رشد و توسعه اقتصادی این شهرستان فراهم میشود.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی هم در ادامه گفت: برای اجرای این پروژه خط انتقال ۱۶۲ متر،خط تغذیه ۶۱ کیلو متر، شبکه توزیع ۲۰۷ کیلومتر،کل خانوار محور روستایی بهره مند از این طرح ۳۵۴۸ خانوار که تا سال آینده صاحب گاز خانگی میشوند.

مهندس صادقیان افزود: برای اجرای طرح گازرسانی به این ۲۸ روستا ۲۶۸ کیلومتر لوله گذاری کل شبکه توزیع و خط تغذیه و انتقال می‌شود.

لازم به گفتن است در این آیین دکتر همایون هاشمی نماینده مجلس، مهندس صادقیان مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی، ثقفی فرماندار شهرستان تکاب، شیر محمدی بخشدارتخت سلیمان، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای تابعه، اهالی روستای حسن آباد حضور داشتند.

نظر خود را بگذارید