اخبار برگزیده :
جمعه : ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» اخبار ویژه» تکاب» داخلی » ۲۵ کلاس درس جدید خیرساز و دولتی در تکاب بهره برداری می شود
تاریخ انتشار یکشنبه ۳ مرداد ۹۵ - ۲۰:۱۳

۲۵ کلاس درس جدید خیرساز و دولتی در تکاب بهره برداری می شود

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز:مدیر آموزش و پرورش تکاب گفت: ۲۵ کلاس درس در قالب ۸ واحد آموزشی در مهر ۱۳۹۵ در سطح شهر و روستاهای شهرستان تکاب به بهرداری خواهد رسید.

خبرگزاری پانا+

” یحیی علی پناه ” مدیر آموزش و پرورش تکاب از بهره برداری و کلنگ زنی ۱۵ پروژه آموزشی شهرستان تکاب با اعتباری بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

وی افزود : ۱۹ کلاس درس خیر ساز در قالب ۸ واحد آموزشی با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد ۵۰۰ میلیون ریال در مهرماه ۱۳۹۵ مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت که ۵ واحد آموزشی ۲ کلاسه توسط موسسه خیریه مهر گیتی تهران در ۵ روستای شهرستان در حال احداث می باشد و یک واحد آموزشی ۳ کلاسه توسط بانک رفاه کارگران کشور در روستای قلدره علیا و یک واحد آموزشی ۶ کلاسه در جوار معدن طلای آقدره توسط شرکت پویازرکان در سال تحصیلی آتی در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

مدیر آموزش و پرورش تکاب اظهار داشت : آموزشگاه خیرساز ۶ کلاسه مرحوم دکتر شهرام خسروی در منطقه شریف آباد شهر تکاب با پیشرفت فیزیکی بیش از ۳۰ درصد با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال در حال احداث می باشد و در شهریور ماه امسال نیز ۸ کلاس درس خیرساز در قالب ۳ واحد آموزشی با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال که توسط بنیاد برکت ، بنیاد علوی و خیر مدرسه ساز ” حاج عابدین بحری ” احداث خواهند شد ، کلنگ آنها به زمین زده خواهد شد.

علی پناه ضمن تاکید بر مشارکت خیرین مدرسه ساز در توسعه فضاهای آموزشی شهرستان گفت : در کنار خیرین مدرسه ساز با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال ۳۰ کلاس درس در قالب ۳ واحد آموزشی از محل اعتبارات دولتی در سطح شهر در حال احداث می باشد که آموزشگاه شبانه روزی شهید عراقی در هفته دولت مورد افتتاح قرار خواهد گرفت و دو واحد آموزشی ۱۲ کلاسه حضرت صدیقه کبری (س) و حضرت زینب کبری (س) با پیشرفت فیزیکی بیش از ۳۰ درصد در حال احداث می باشند.

مدیر آموزش و پرورش تکاب با اشاره به تامین فضاهای اردویی و بستر سازی برای اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی اذعان داشت : عملیات آبرسانی اردوگاه سلمان فارسی تکاب در حال اجرا می باشد که امیدواریم مهرماه امسال فاز اول اردوگاه مورد افتتاح قرار گیرد.

وی خاطر نشان نمود : برای اردوگاه سلمان فارسی از آغاز عملیات عمرانی آن تاکنون از محل اعتبارات دولتی ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال هزینه شده است که پس از تامین منابع مالی جدید فازهای بعدی اردوگاه اعم از سالن غذاخوری و خوابگاه احداث خواهد شد.

علی پناه با تاکید بر تامین فضای آموزشی و فرهنگی استاندارد برای بهره مندی دانش آموزان خاطر نشان نمود : هم اکنون ما ۱۵ پروژه عمرانی در سطح شهر و روستاهای شهرستان در حال اجرا داریم که با اعتباری بالغ بر ۱۰۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال با مشارکت خیرین و اعتبارات دولتی مورد بهره برداری و کلنگ زنی قرار خواهند گرفت.

منبع: پانا

نظر خود را بگذارید