اخبار برگزیده :
چهارشنبه : ۳۰ آبان ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» اخبار ویژه» تکاب» داخلی » پیکر پاک دو شهید گمنام در شهرستان تکاب تشییع شد
تاریخ انتشار شنبه ۹ مرداد ۹۵ - ۱۸:۴۷

پیکر پاک دو شهید گمنام در شهرستان تکاب تشییع شد

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز:پیکر های پاک و مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس عصر روز جمعه با استقبال گرم و پرشور اقشار مختلف مردم وارد شهرستان تکاب در جنوب استان آذربایجان غربی شده و صبح امروز تشییع و به خاک سپرده شد.

 
پیکرهای مطهر دو تن از شهدای گمنام  طی مراسمی با شکوه با حضور مسئولان شهرستان تکاب از جمله فرماندار، امام جمعه و فرماندهان نظامی و انتظامی وارد شهرستان شد.

تشییع پیکر مطهر این دو شهید گمنام با استقبال گرم و پرشور هزاران نفر از مردم تکاب مواجه شد.
فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی ،خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم با پای پیاده با طی مسیر چند کیلومتری به گلزار شهدای این شهر منتقل شد.
اصناف و بازاریان نیز با تعطیلی مغازه ها و کسب و کار خود با شور و شوقی وصف نشدنی در مراسم استقبال از شهدای گمنام حضور یافتند.
پیکر پاک دو شهید گمنام از مقابل مجموعه ورزشی دو هزار نفری شهدای ورزشکار شهرستان تکاب با حضور فرماندار، امام جمعه،
به گزارش ایرنا، پس از استقبال پرشور مردم تکاب، پیکر پاک و مطهر دو شهید گمنام به گلزار شهدای این شهر منتقل و در این مکان آرام گرفت.
بر اساس اطلاعات مندرج در گواهی شهادت، دو شهید گمنام تازه تفحص شده که امروز وارد شهرستان تکاب شدند، در عملیات خیبر و والفجر ۸ در مناطق عملیاتی مجنون و ام الرصاص در سنین ۳۴ و ۱۹ سالگی به مقام رفیع شهادت نایل شده اند.
مراسم شبی با شهدا به منظور وداع با شهدای گمنام دوران دفاع مقدس از ساعت ۲۲ در گلزار شهدای تکاب برگزار شد.
پیکرهای مطهر دو تن از شهدای گمنام همزمان با سراسر کشور ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) از مقابل گلزار شهدای تکاب تشییع و در محوطه بوستان ملت این شهر خاکسپاری شد.
مراسم شام غریبان دو شهید گمنام نیز ساعت ۲۲ شنبه نهم مرداد ماه برگزارشد
تاکنون پیکر مطهر ۴۷ شهید گمنام دوران دفاع مقدس در ۱۶ نقظه استان آذربایجان غربی خاکسپاری شده است.

منبع: ایرنا

نظر خود را بگذارید