اخبار برگزیده :
سه شنبه : ۲۴ مهر ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» اخبار ویژه» تکاب » پیام تشکر دکتر همایون هاشمی از مردم میاندوآب، شاهیندژ و تکاب
تاریخ انتشار دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۵ - ۱۳:۱۶

پیام تشکر دکتر همایون هاشمی از مردم میاندوآب، شاهیندژ و تکاب

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز: طی پیامی دکتر همایون هاشمی نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب بابت حضور در پای صندوق های رای در دهم اردیبهشت ماه تشکر و قدردانی کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و همیشه در صحنه ی میاندوآب، شاهین دژ و تکاب

مشارکت و حضور تک تک شما عزیزان در پای صندوق آرا برگ زرین دیگری را در جریده ی افتخارات استان و منطقه رقم زده و بار دیگر مفهوم دموکراسی ومشارکت آگاهانه در تعیین سرنوشت را به منصه ی ظهور گذاشت.

IMG_8499454545اینجانب به عنوان منتخب اول مردم منطقه، در مقابل اعتماد شما ملت همیشه سر افراز سر تعظیم فرود آورده و به رسم سپاس و قدردانی از همّت جمعی شما به استحضار می رسانم:

١- انتخابات، فارغ از نتیجه آن بیانگر اعتماد عمومی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و لبیک به منویات مقام معظم رهبری و امید و اعتماد به تلاش های دولت محترم در حل مسائل و مشکلات بوده و نشان داد که مردم آگاهانه تحولات را درک کرده و متناسب با نیاز امروز منطقه و کشور و با حضور شایسته و حداکثری در انتخابات امنیت و ثبات ملی را تضمین کردند.

۲- اینجانب خود را منتخب تک تک مردم شهرهای میاندوآب، شاهین دژ و تکاب دانسته و بدینوسیله مراتب تشکر ، سپاس و امتنان خود را از آحاد مردم در این شهر ها اعم از کسانی که اینجانب را انتخاب نموده و یا کسانی که با حضور و انتخاب دیگر کاندیداها، در ایجاد فضای سالم رقابتی کوشیدند اعلام می دارم.

۳- همانطور که پیش از انتخابات نیز در سند پیشنهادی برنامه های سه گانه توسعه منطقه اعلام نمودم، اینجانب معتقد به توسعه همه جانبه و برنامه محور بوده و در مسیر انجام تکالیف نمایندگی و در راستای توسعه ی منطقه ، همکاری سایر مسئولین اعم از استاندار و فرمانداران محترم و سایر نمایندگان منتخب و دیگر مسئولین مدیریت شهری را درخواست نموده و آماده هرگونه همکاری متقابل به منظور تسریع در پیشرفت و توسعه منطقه هستم.

۴- از تمامی دست اندرکاران اجرایی و نظارتی و انتظامی انتخابات که با تلاش شبانه روزی خود مقدمات اجرای انتخابات سالم و پرشور را فراهم کرده و از تک تک آرائ مردم صیانت کردند تقدیر و تشکر می نمایم.

۵- بار دیگر از آحاد مردم و شخصیت ها و اصناف و تشکلها و گروه ها بویژه دانشجویان و فرهنگیان که در قالب ستاد های مردمی در جریان انتخابات با سخنرانی و اعلام حمایت یا در اختیار گذاشتن امکانات خود در حد مقدورات اینجانب را یاری دادند تشکر کرده و اعلام می دارم که پس از این نیز انجام کامل وظایف نمایندگی و کمک به توسعه همه جانبه منوط به همفکری و همکاری تمام هموطنان می باشد.

۶- در نهایت امید آن دارم که با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با همدلی و دعای خیر شما مردم ولایتمدار و شریف شهرستان های میاندوآب، شاهین دژ و تکاب با تمام توان از حقوق قانونی مردم دفاع کرده و از تمام ظرفیت های مجلس برای توسعه متوازن منطقه استفاده نمایم.

خادم شما دکتر همایون هاشمی

5465656456ققققققققققققق

نظر خود را بگذارید