اخبار برگزیده :
سه شنبه : ۲۴ مهر ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» اخبار ویژه » پیام تسلیت دکتر هاشمی در پی شهادت سردار رشید اسلام حاج صمد بوستانی
تاریخ انتشار جمعه ۲۸ خرداد ۹۵ - ۰۹:۳۷

پیام تسلیت دکتر هاشمی در پی شهادت سردار رشید اسلام حاج صمد بوستانی

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز: نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی طی پیامی شهادت سردار رشید اسلام حاج صمد بوستانی جانشین فرمانده سپاه اشنویه را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر همایون هاشمی، نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی طی پیامی شهادت سردار رشید اسلام حاج صمد بوستانی جانشین فرمانده سپاه اشنویه را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

kojaiid1234

بسم رب الشهداء و الصدیقین

پل شهادت اصلی ترین وسیله رسیدن به معبود است که شهدای گرانقدر با عبور از این گذرگاه درخشان برای همیشه جاویدان باقی می مانند و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای گذاشته و ثبات و استمرار خط سرخ حسین (ع) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت را به ما آموختند.

بار دیگر یکی از مردان الهی و هم تبار عاشورائیان به فیض عظیم شهادت نائل آمد و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام خصوصاً حضرت آقا سید الشهداء(ع) در ملکوت اعلی ماوی گزید و از روزی الهی بهره مند گردید.

اینجانب شهادت آن سرباز سرافراز میدان های جهاد و شهادت و مجاهد محبوب عرصه های نبرد نور علیه ظلمت، سردار رشید اسلام حاج صمد بوستانی جانشین فرمانده سپاه اشنویه را به ملت اسلامی ایران تسلیت عرض می نماییم.

 

نظر خود را بگذارید