اخبار برگزیده :
سه شنبه : ۲۴ مهر ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» اخبار ویژه» ورزشی » انتصاب رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان تکاب
تاریخ انتشار شنبه ۴ اردیبهشت ۹۵ - ۱۰:۱۱

انتصاب رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان تکاب

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز:در مراسمی با حضور فرماندار و معاون اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی، رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان تکاب معرفی و مشغول به کار شد.

فرماندار شهرستان تکاب در این مراسم با اشاره به وجود استعدادهای فراوان ورزشی در این شهرستان گفت: سطح امکانات و خدمات ورزشی در شهرستان تکاب باید با استعدادهای موجود در این شهرستان متناسب باشد.

ایرج ثقفی افزود: شهرستان تکاب جزو شهرهای با استعداد در حوزه ورزش‌های گروهی و انفرادی است و متناسب با این استعداد‌ها باید خدمات، اماکن و تجهیزاترئیس جدید اداره ورزش و جوانان تکاب معرفی شد ورزشی گسترش یابد.

وی تصریح کرد: مدیریت استعدادهای ورزشی در شهرستان تکاب یک ضرورت در راستای پرورش استعداد‌ها به شمار می‌رود.

فرماندار اظهار کرد: چالش‌های بخش ورزش شهرستان تکاب نیز به اندازه استعدادهای ورزشی زیاد بوده و مدیران این حوزه باید در راستای رفع این چالش‌ها تلاش کنند.

ثقفی ادامه داد: برای توسعه فعالیت‌های ورزشی در شهرستان تکاب باید نگاه ویژه‌ای از سوی مدیران استانی به این شهرستان لحاظ شود و تمهیدات مناسبی برای حل مشکلات ورزشی در تکاب بکار گرفته شود.

فرماندار بربکارگیری تمام توان مدیران ورزشی شهرستان در راستای افزایش امکانات و تجهیز اماکن ورزشی تأکید کرد و افزود: مدیریت ورزش وجوانان شهرستان باید تعامل، کارکار‌شناسی و مشورت با هیأت‌های ورزشی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

در پایان این مراسم «رضا طلایی» بعنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان تکاب معرفی و از خدمات آقای «بابازاده» رئیس قبلی این اداره قدردانی شد.

همچنین فرماندار شهرستان تکاب در دیدار جداگانه‌ای با رؤسای هیأت‌های ورزشی شهرستان تکاب به بررسی مسائل و مشکلات رشته‌های مختلف ورزشی پرداخت.

نظر خود را بگذارید