اخبار برگزیده :
سه شنبه : ۲۴ مهر ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» اخبار ویژه» میاندوآب » ماجرای دعوای خونین دو عضو شورای شهر/ یکی از اعضا ضربه مغزی شد؟ + جزییات و عکس
تاریخ انتشار جمعه ۲۱ خرداد ۹۵ - ۱۸:۰۲

ماجرای دعوای خونین دو عضو شورای شهر/ یکی از اعضا ضربه مغزی شد؟ + جزییات و عکس

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز:درگیری دو عضو شورای شهر میاندوآب سوژه خبری خیلی از رسانه ‌ها شده است که در این گزارش جزئیات آن بیان شده است.

 سه شنبه همین هفته در صحن شورای شهر میاندوآب دو تن از اعضا به نام‌های نجفی و قاسم‌زاده با یکدیگر درگیر شدند.

این دعوا تا جایی ادامه داشت که منجر به مصدومیت و انتقال قاسم‌زاده به بیمارستان مهاباد شد و از همان لحظه خبر‌های متنوعی در فضای مجازی در خصوص ضربه مغزی ، آسیب نخاعی دست به دست چرخید تا اینکه رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی آذربایجان‌غربی سلامت قاسم زاده را تأیید کرد و به شایعات پایان داد.ماجرای دعوای خونین دو عضو شورای شهر/ یک از اعضا ضربه مغزی شد؟+جزییات

خبرنگاران استانی که ماجرا را پیگیری می‌کردند بالاخره توانستند علت درگیری خونین این دو عضو شورای شهر را متوجه شوند،‌ رئیس شورای شهر میاندوآب در این باره گفت: درگیری بر سر یک قطعه زمین برای مسجد بوده است.

وی افزود: پیشتر درگیری‌های شدیدتر از این هم در شوراهای شهرهای مختلف کشور اتفاق افتاده است و این یک امر طبیعی است.

گفتنی است، اختلاف نظر در شورای شهر که سکان دار آن منتخبان شهر هستند یک اصل است ولی درگیری و کتک کاری دور از شأن صحن اسلامی شورا است که به نظر می‌رسد باید مورد رسیدگی قرار بگیرد.

باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خود را بگذارید