اخبار برگزیده :
جمعه : ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» اخبار ویژه» تکاب» داخلی » شهرستان تکاب آماده میزبانی از پیکر پاک شهدای گمنام است
تاریخ انتشار یکشنبه ۳ مرداد ۹۵ - ۲۰:۵۱

شهرستان تکاب آماده میزبانی از پیکر پاک شهدای گمنام است

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز:فرماندار شهرستان تکاب گفت: این شهرستان آماده میزبانی از پیکر پاک و مطهر ۲ شهید گمنام است.

 ایرج ثقفی در جلسه شورای اداری شهرستان تکاب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام افزود: تمهیدات لازم در کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان تکاب برای تشییع و تدفین پیکر پاک شهدای گمنام در این شهرستان فراهم شده است.

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران جزیره امنی در منطقه است که امنیت پایدار آن به همت ایستادگی، مقاومت ودلاور مردیهای رزمندگان اسلام برقرار شده است.
وی اظهارکرد: با توجه به اهمیت حفظ امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مقابله با دسیسه های دشمنان اسلام، حمایت و پشتیبانی از مدافعان حرم و محور مقاومت امری ضروری است و همه مسئولان باید به آن اهتمام ویژه داشته باشند.
وی با اشاره به اهمیت حضور اقشار مردم در صحنه های مختلف افزود: ارتباط و اتحاد بین مردم و مسئولان باید حفظ شده و تقویت شود چرا که مردم همواره با تمام توان برای عزت و عظمت نظام جانفشانی کرده اند.
وی گفت: باید از هر گونه اقدامی که به اتحاد و انسجام جامعه لطمه زده و موجب سست شدن پیوند مردم با مسئولان می شود، اجتناب کرد.
به گزارش ایرنا، پیکر پاک و مطهر ۲ تن از شهدای گمنام روز شنبه نهم مرداد ماه جاری همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) از گلزار شهدای شهرستان تکاب تشییع و در محوطه بوستان ملت این شهر تدفین خواهد شد.
به گزارش ایرنا، در این جلسه امام جمعه تکاب نیز با اشاره به اهمیت محور مقاومت در حفظ و حراست از کیان نظام اسلامی و حفظ امنیت کشور گفت: امنیت و آسایش موجود در کشور به تلاش ها و از خود گذشتگی مدافعان حرم و محور مقاومت بستگی دارد.
حجت الاسلام عبدالله محمدی افزود: مردم و مسئولان باید از نظر مادی و معنوی از محور مقاومت پشتیبانی کنند.
وی بیان کرد: جوانان ایران اسلامی با ایثار و از جان گذشتگی خود، در مقابل جنایات استکبار جهانی و گروه های وهابی و سلفی مقاومت و ایستادگی می کنند.
وی اظهار کرد: در سایه ولایت اهل بیت(ع) و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، ناامنی ها و مشکلات فراوانی که دامنگیر کشورهای اسلامی شده، در ایران اسلامی وحود ندارد.

نظر خود را بگذارید