اخبار برگزیده :
سه شنبه : ۲۴ مهر ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» اخبار روستا» اخبار ویژه» تکاب » ساخت مدرسه در دور افتاده‌ترین روستای تکاب به همت بنیاد برکت
تاریخ انتشار یکشنبه ۲۸ شهریور ۹۵ - ۰۹:۱۷

ساخت مدرسه در دور افتاده‌ترین روستای تکاب به همت بنیاد برکت

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز:بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در دور افتاده‌ترین روستای تکاب، مدرسه‌ای با ارزش ۳ میلیارد ریال برای ۴۰ دانش‌آموز این روستا می‌سازد.

 مدیر آموزش و پرورش تکاب از ساخت مدرسه برکت در دورترین روستای تکاب خبر داد و اظهار داشت: کلنگ ساخت مدرسه‌ای در روستای عربشاه اوریات توسط  بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و در ۳ کلاس درس با زیر بنای ۱۲۰ مترمربع زده شد.

یحیی علی پناه عنوان کرد: این مدرسه با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال در زمین اهدایی اهالی روستا و با سرمایه گذاری بنیاد برکت ساخته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روستای عربشاه اوریات در ۶۰ کیلومتری شهرتکاب قرار دارد، تصریح کرد: این مدرسه به منظور بهره‌مندی دانش‌آموزان این روستا تأمین می‌شود و تلاش می‌کنیم پیش از آغاز بارش‌های زمستانی به بهره‌برداری برسد.

مدیر آموزش و پرورش تکاب با اشاره به احداث آموزشگاه بنیاد برکت در ورودی روستای عربشاه اوریات بیان کرد: همزمان با احداث ساختمان آموزشگاه، دیوار حیاط آن نیز احداث می‌شود و دانش‌آموزان می‌توانند در شرایطی کاملاً ایده‌آل از فضای کامل بازی و آموزشی دبستان در طول ایام تحصیل بهره مند شوند.

خبرگزاری فارس،

نظر خود را بگذارید