اخبار برگزیده :
سه شنبه : ۲۴ مهر ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» اخبار ویژه» تکاب» داخلی » زنگ انقلاب در مدارس تکاب نواخته شد
تاریخ انتشار سه شنبه ۱۲ بهمن ۹۵ - ۰۸:۴۷

زنگ انقلاب در مدارس تکاب نواخته شد

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز: مدیر آموزش و پرورش تکاب : امام خمینی (ره) از کم نظیرترین و ممتازترین شخصیت های تاریخ بشر است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تکاب ، صبح امروز ، همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در ساعت ۹:۳۳ روز ۱۲ بهمن ۱۳۵۷۷ ، زنگ انقلاب در مراسم ویژه گلبانگ انقلاب با حضور ، مسئولین ، خانواده شهدا ، معلمان و دانش آموزان در محل سالن اجتماعات معلم تکاب نواخته شد.

« یحیی علی پناه » مدیر آموزش و پرورش شهرستان تکاب ، در آیین گلبانگ انقلاب ضمن تبریک سی و هشمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، گفت : انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ با رهبری شخصیت بی بدیل عصر حاضر ، حضرت امام خمینی (ره) رقم خورد و حضرت امام پس از انبیاء الهی (ص) و معصومین (ع) از کم نظیرترین و ممتازترین شخصیت های تاریخ بشر است که با اندیشه های بلند الهی و تلاش های صادقانه خویش مسیر تاریخ را دگرگون کرد.

وی با اشاره به حادثه تلخ ساختمان پلاسکو و شهادت تعدادی از آتش نشانان ، افزود : همانگونه که مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) فرمودند : شهدای آتش نشان ، خاطرات فداکاری های دوران دفاع مقدس را زنده کردند ، که این مهم نشان از مردمی و ولایی بودن انقلاب اسلامی ایران دارد که مردم برای حفظ حرم و حریم سر از پا نمی شناسند و حافظ مردم و ایران عزیز هستند.

مدیر آموزش و پرورش تکاب با تاکید بر موفقیت های چشم گیر فرهنگیان و دانش آموزان تکاب در عرصه های مختلف ، اظهار داشت : در رویداد بزرگ علمی ، فرهنگی و هنری پرسش مهر ریاست جمهوری ، به ترتیب ۲۸ درصد از معلمان و ۵۴ درصد از دانش آموزان تکاب توانستند رتبه های برتر استانی را به خود اختصاص دهند.

وی در خصوص تامین فضاهای جدید آموزشی برای تحصیل آینده سازان ایران اسلامی ، خاطر نشان کرد : در ایام دهه فجر امسال ۵ واحد آموزشی ۲ کلاسه خیرساز در روستاهای شهرستان مورد افتتاح قرار می گیرند و در سال های اخیر در ۱۳ روستا از ۸۵ روستای شهرستان مدرسه جدید احداث شده است .

گفتنی است اجرای سرود ، شعر خوانی ، اجرای زنده طراحی از چهره مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) توسط دانش آموزان مدارس برهنه پوشان و شهید باهنر با همکاری کانون فرهنگی و تربیتی ام البنین و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از بخش های متنوع این برنامه بود.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.

نظر خود را بگذارید