اخبار برگزیده :
سه شنبه : ۲۴ مهر ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» اخبار ویژه» تکاب» فرهنگی » دیدار دکتر همایون هاشمی با فرهنگیان شهرستان تکاب
تاریخ انتشار جمعه ۱۵ مرداد ۹۵ - ۰۴:۴۳

دیدار دکتر همایون هاشمی با فرهنگیان شهرستان تکاب

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز: دکتر همایون هاشمی در ادامه سرکشی از جوزه انتخابیه خود با فرهنگیان شهرستان تکاب دیدار و گفتگو کرد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر همایون هاشمی، نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی در ادامه سرکشی از حوزه انتخابیه خود با فرهنگیان شهرستان تکاب دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه هم اندیشی که در سالن اجتماعات این شهرستان تشکیل شده بود همایون هاشمی در یک دیدار صمیمی با فرهنگیان این شهر گفتگو کرد.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب افزود: نگاه امنیتی درتکاب بایدبرچیده شود،باید فضای ملایم و نرم برای کارفراهم کرد،مدیران ارشدنظام بافضای امنیتی موافق نیستند،یقه گیری و مچ گیری خوب نیست/کام مردم را شیرین ترکنید.

دکتر همایون هاشمی عنوان کرد:تغییرات وجابجایی ها باید در یک فضای منطقی و عقلانی بدون سوءظن انتخاباتی انجام شود،مسیررا باید باتدبیرجلو برویم،به مدیران فرصت بدهید،عجله کردن در نتیجه گیری ،مناسب نیست.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: ناآبادی و فقر در تکاب موج می زند،مظلومیت از سر وروی این شهر می بارد،به پیروزی و کمک به مردم ایمان داشتم،ذات اقدس الهی کمک کرددر انتخابات پیروزشوم.

دکتر هاشمی گفت: از معادن حمایت میکنیم اما بایدحقوق مردم پرداخت شود،پول معادن بایددرمسیر توسعه تکاب هزینه گردد،در موردفعالیت های معدنی همه باید سعه صدر داشته باشند

photo_2016-08-06_08-27-12

دکتر همایون هاشمی در مورد شایعه اختلاف با نماینده دیگر منطقه افزود: با دکتر محبی نیا مشکلی ندارم،ماباهم رفیق هستیم و با هم کار می کنیم اما باهم جایی رفتن سیاق نیست، همچنین در مورد تفکیک حوزه نیز گفت: کار اساسی انجام دادیم.میاندوآب هم خواستارتفکیک است.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب درآخر گفت: فرماندارتکاب تحرک خوبی دارد ومن ازایشان راضی هستم.خوب کار می کند و مردم نتیجه رامی بینند،برنامه من حمایت ازدولت و اصلاح وضعیت است .من خودم طرفداردولت هستم.

نظر خود را بگذارید