اخبار برگزیده :
سه شنبه : ۲۴ مهر ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» اخبار ویژه» داخلی» میاندوآب » دولت اعتبار کافی برای اتمام پروژه مسکن مهر اختصاص دهد
تاریخ انتشار پنج شنبه ۱۰ تیر ۹۵ - ۱۸:۲۳

دولت اعتبار کافی برای اتمام پروژه مسکن مهر اختصاص دهد

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز:نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت خواستاریم تا اعتبار مکفی برای پایان‌ دادن به پروژه مسکن مهر اختصاص دهد تا بتوان ویژگی های سکونت را در آنها ایجاد کرد.

جهانبخش محبی‌نیا گفت: وضعیت مسکن مهر شهرهای میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ را نامطلوب خواند و اظهار داشت: این واحدها هیچ‌گونه زیرساختی برای تأمین نیازهای رفاهی، آموزشی، بهداشتی و امنیتی برای ساکنان خود ندارد.مسکن مهر سلماس

نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی گفت: همه مشکلات مسکن مهر این شهرها به وزیر مربوطه انتقال داده شده است و با این روند چندان امیدواری برای رفع مشکلات آن تا پایان سال وجود ندارد.

وی به وعده مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی مبنی بر توجه مضاعف به مسکن مهر شهرهای میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ اشاره کرد و افزود: در برخی از مجتمع‌های مسکن مهر شهرهای مذکور مواردی وجود دارد که حتی بیان آنها زجرآور است و نوعی اهانت به ساکنان آن محسوب می شود و به هیچ وجه مناسب برای سکونت نیست.

محبی‌نیا تصریح کرد: ساکنان مسکن مهر میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ از امنیت فیزیکی برخوردار نیستند و فاضلاب آنها با مشکل مواجه است و هیچ‌گونه خدماتی برای تردد مردم به مرکز شهر وجود ندارد و وضعیت اماکن آموزشی و رفاهی و تفریحی آنها قابل قبول نیست.

نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از دولت خواستاریم تا اعتبار مکفی برای پایان‌بخشی به پروژه مساکن مهر این شهرستان‌ها داده شود و توجه لازم برای تأمین منابع مالی آنها معطوف شود تا ویژگی‌های سکونت در آنها ایجاد شود.

منبع: تسنیم

نظر خود را بگذارید