اخبار برگزیده :
جمعه : ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» تکاب» داخلی » توزیع هدایای موسسه امین در بین دانش آموزان روستایی شهرستان تکاب
تاریخ انتشار جمعه ۲۶ شهریور ۹۵ - ۱۰:۵۲

توزیع هدایای موسسه امین در بین دانش آموزان روستایی شهرستان تکاب

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز:امام جمعه تکاب: انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان ضروری است

امام جمعه شهرستان تکاب گفت: انتقال ارزش ها و آرمان های والای دوران دفاع مقدس به نسل جوان کشور بسیار ضروری است.

 حجت الاسلام عبدالله محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان تکاب با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر افزود: آشنا کردن نسل جوان با ارزش های والای شهدای دوران دفاع مقدس از نیازهای اصلی جامعه است.
وی بیان کرد: دستگاه های متولی باید زمینه ای فراهم کنند تا جوانان بیشتر از گذشته با ارزش های دوران پرافتخار دفاع مقدس انس بگیرند و برای تحقق این هدف انتقال مفاهیم غنی آن دوران بسیار ضروری است.
وی اظهار کرد: باید رشادت ها و ایثار رزمندگان اسلام الگویی برای نسل جوان کشور باشد و از این طریق علاوه بر اینکه آرمان های دوران دفاع مقدس حفظ و حراست می شود، نسل جوان نیز با آرمان شهدا مانوس می شود.
خطیب جمعه تکاب همچنین با اشاره به در پیش بودن فصل بازگشایی مدارس گفت: مدارس سنگری برای تربیت نسل مومن و متعهد است و باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.
حجت الاسلام محمدی افزود: در آموزه های دینی و آیات قران کریم بر اهمیت تعلیم و تربیت بسیار تاکید شده است و از این رو باید مدارس محل تعلیم و تربیت اسلامی باشد.
وی با گرامیداست دهه امامت و ولایت و فرا رسیدن عید سعید غدیر خم از مردم و مسئولان خواست در مراسم های این دهه حضور پرشور داشته باشند.

منبع: ایرنا

نظر خود را بگذارید