اخبار برگزیده :
سه شنبه : ۲۹ آبان ۱۳۹۷

خانه» اخبار» اخبار برگزیده» اخبار ویژه» تکاب » بازرسی۹۰۰ مورد در شهرستان تکاب
تاریخ انتشار سه شنبه ۱۲ بهمن ۹۵ - ۰۸:۲۸

بازرسی۹۰۰ مورد در شهرستان تکاب

پایگاه خبری – تحلیلی تخت نیوز: در ماه گذشته ۹۳۵ مورد نظارت و بازرسی در شهرستان تکاب انجام شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تکاب با اشاره به عملکرد دی ماه این اداره و با اشاره به اینکه در این بازه زمانی تعداد ۹۳۵ مورد بازرسی صورت گرفته و پرونده‌های متشکله ۲۴ فقره و تعداد تخلفات کشف شده ۲۷ مورد بوده است گفت: ارزش ریالی پرونده‌های متشکله نیز ۳۱میلیون و ۱۰۹ هزار ریال برآورد شده است.

توحید شریفی با بیان آمار و عملکرد بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت در حوزه آرد و نان افزود: در دی ماه امسال تعداد بازرسی‌های انجام شده ۲۳۵ واحد بوده و پرونده متشکله دو فقره و ارزش ریالی پرونده‌های متشکله نیز ۵۲۷ هزار ریال برآورد شده است.

شریفی تصریح کرد: در شهرستان تکاب نیز همانند سایر شهرستان‌ها، مشکلات واحدهای صنعتی فعال،نیمه فعال، راکد و طرح‌های در دست اجرا در این ماه پیگیری شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تکاب با اشاره به فعالیت‌های بخش صنفی این اداره اظهار داشت: در این باره در بخش امور فرش علاوه بر صدور سه فقره کارت قالیبافی، ۱۱۱ فقره نیز تمدید شد.

شریفی با بیان اهم اقدامات حوزه نظارت و بازرسی در مهر ماه امسال در زمینه کالای قاچاق و دخانیات این شهرستان گفت: در این زمینه ۳۰ مورد بازرسی صورت گرفته و یک فقره گزارش دایره قاچاق سیگار منجر به تشکیل پرونده به ارزش ریالی ۲۰ میلیون و ۵۵۲ هزار ریال شد.

باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛

نظر خود را بگذارید